Özgür Haberci © 2022-2024 Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Yerel Haber
  3. Manisa’da Başkan Çelebi güven tazeledi

Manisa’da Başkan Çelebi güven tazeledi

Netaraf Netaraf -
13 0

MANİSA (İGFA) – Manisa’da yaptığı projelerle   kendisinden sıkça söz ettiren Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği genel kurulunu gerçekleştirdi.

Dernek binasında gerçekleşen genel kurula üyeler yoğun ilgi gösterdi. Tek liste ile gidilen seçime  mevcut başkan Çelebi Aslan güven tazeledi. 

Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Çelebi Aslan birlik ve beraberliğe vurgusu yaptı.  Başkan Aslan  ” Dernek üyelerimizin yoğun katılımı ile genel kurulumuzu gerçekleştirdik. 3 yıl daha derneğimizin başındayız ve gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulumuza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Derneğimiz güzel çalışmalar yapıyor ve yapmaya devam edecektir. Üyelerimizin ve derneğimizin eksiklerini tespit edip çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Manisa Ahlat Sosyal Dayanışma Kültür Derneği Kadın Kolları Başkanı Şehnaz Güvendik Arık ise  kadınlar olarak derneğe büyük destek vereceklerini söyledi.

Başkan Şehnaz Güvendik Arık, “Kadınlar olarak Ahlat kültürümüzü  Manisa’da  yaşatmak, tanıtmak ve gelecek nesillere aktarmak için  çalışacağız. Özellikle yemek kültürümüzü kadınlara yönelik özel projeler yapacağız” dedi.

Kaynak: (İGFA) İnternet Gazetecileri Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir